Jak to se mnou je?

25. prosince 2015 v 20:43 | Yuki |  Keci,keci,keci ^^
Chci se vykecat a svěřit jenže nějak nevím jak to někomu říct..omluvám se,že jsem X let nic nenapsala, ale nebyla nálada.Né ,že by teď jako byla ,ale potřebuju to ze sebe vypsat..

Jsem ztracená..cítím se ,že tímto světem jenom tak bezdůvodně proplouvám bez cíle...nic!!
Cítím se jako opuštěnej maršmelou v hrnku kakaa před tím než ho nekdo sežere ._. ..jaj to je přirovnání :D ...Sama pluju na lodi po moři bez cíle a tak to asi i zůstane..všechno se hroutí.Jsem bez nálady a bez smyslu.Včera jsem večer nemohla usnout a uvědomila jsem si ,že to nemá cenu. Jsem zamilovaná do osoby co o mě sotva ví... jsem jen jedna z jeho žákyní ,které na chodbě jen mine..navíc mi kamarádka řekla,že ho viděla líbat se s nějakou ženskou.Pukne mi srdce..
Ve hvězdách city skrývám..ví o nich jen pár lidí...a jsem ráda ,že ty lidi mám.Nenávidím,když kolem něj procházím na chodbě! ..Nejraději bych se mu vrhla kolem krku a objala ho jenže stejně to nejde..je to učitel..a já studentka.

-Nenávidím Tě tak moc,že bych nejraději vzala zbraň a střelila ti kulku do srdce,ale miluji Tě,tak moc,že bych tu kulku raději předběhla,aby Ty jsi neumřel..-


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama