Vrah na náměstí 1/2

23. září 2015 v 0:00 | Yuki |  Keci,keci,keci ^^
*Sedí na pohovce a přemýšlí jak začít *--*
Jelikož nemám co dělat (Prosím?! Ty, že nemáš co dělat? >-< právě by ses měla učit ten text do dějepisu a slovíčka na angličtinu *-*) tak jsem se rozhodla napsat po dlouhé době nějakou storku
,téma mě napadlo znenadání takže to bude zajímavé..tedy doufám xD

Líbal ji na krku tak vášnivě jak jen to šlo.Ona vzdychala, tak strašně moc vzdychala, ale on na to byl už zvyklí.Je to tak pokaždé, když tohle dělá.Pak najednou z kalhot vyndal onu věc, byla ostrá a postříbřená.Projela její hrudí jako nůž máslem.Ani nestačila vykřiknout.U jejích očí se objevily slzy.Stékaly jí po tváři a z úst ji ukápla krev.Konec byl to její konec.Z posledních sil se nadechla a strnula.Zemřela, tohle je už dvanáctá dívka ještě jedna a bude dokonáno.


"Tohle je už dvanáctá za tenhle půlrok musíte s tím něco udělat!"vykřikla Izumi na ředitele městské policie.
Ten se jen usmál a odfrkl si "Sama dobře víte,že je to nemožné.Je jako stín, nikdo ho nikdy neviděl!Co s tím máme jako udělat?Nemůžeme zatknout každého, kdo se po večerech potlouká venku".Měl pravdu to opravdu nemohl ,ale takto to dál nešlo.Co, když chce vyvraždit celé město? Nějaký serový vrah se stále potlouká venku, to není moc dobrá reklama pro naše už tak dost opuštěné městečko.Musím s tím něco udělat , možná to nepomůže ,ale mohu to zkusit.
Musím jinak by mě navěku trápila možnost, že jsem nic neudělala.
Rozzuřeně a plná odhodlání jsem odešla domů, kde na mě čekal můj 16letý syn.

"Mami děje se něco?"zeptal se po mém příchodu.
"Policie je neschopná!Musím vzít případ šíleného seriového vraha do svých rukou" šeptla jsem.
Byl překvapený "Ne!Mami to nesmíš ,prosím kvůly mě nech toho!Nepleť se do toho"přemlouval.
"Neboj nic se mi nestane"pohladila jsem ho po vláskách jako, když býval ještě malinkatý a odešla do svého pokoje. Nevěděla jsem co mě přesně čeká, ale musela jsem to udělat, už dál nechci žít ve strachu...
Vzala jsem si černé krátké šaty pod ,které jsem schovala pásek s dýkou a lodičky s podpatkem.
Vlasy jsem si rozpustila a vyšla ven z domu.Syn byl u kamaráda takže jsem se o něj strachovat nemusela.Vždy uposlech mé slovo přesně a nikdy mě nezradil. Byl začátek listopadu a venku foukal studený mrazivý vítr a proto jsem si vzala černou tenkou mikinu, ale zůstala ovšem rozepnutá, však víte vsázím na jistotu. Když jsem dorazila na náměstí ,bylo tu liduprázdno. Popravdě se jim ani nedivím ,když tu lítá seriový vrah ,kdo by byl dobrovolně venku po večerce?
Jen já ,kdo jiný ,že? Najivní Miku s tím, že její plán vyjde *-* .

"Někdy si říkám jak vy ženy jste najivní" zasmál se nějaký hlas za mnou. Pomalu jsem se otočila ,stál tak vcelku pohledný muž.Vyšší s zářivě žlutýma očima šelmy, vlasy měl krátké rovné v barvě krvy.Usmíval se na mě,ale byl to úsměv ďábla a ne obyčejného člověka.
"Ženy rády vyhledávají nebezpečí"usmála jsem se a mrkla na něj.
Sakra co to dělám?! Ječel můj hlas v mé už tak dost praštěné hlavě.J-já s ním flirtuju? Sakra ,kde jsem se to naučila? Byla jsem sama překvapena jak pevně můj hlas zněl.
"Ale ,ale tady by si někdo rád hrál" šel o krok blíž a já jsem vstala a vydala se k němu.
"Možná, podle toho o jaké hrátky by šlo"usmála jsem se na něj a poslala mu vzdušný polibek.
Prosím zabte mě někdo!!!Tohle nechci vidět -znělo v mé hlavě..
Pak mě zničeho nic vzal jednou rukou kolem pasu a přitáhl si mě blíž k sobě.
"Poč-počkej vždyť jsme na veřejnosti a navíc.."snažila jsem se najít výmluvu"ani neznám tvé jméno"vyprskla jsem zničeho nic, jelikož nic lepšího mě opravdu nenapadlo.
"Subaru, jsem Subaru" řekl . Subaru? Tak se jmenuje i kamarád mého syna. Cokdyž..Ne tyhle myšlenky musím zahnat. V tom se po mě Subaru už začal sápat.
Nechtěla jsem s ním nic mít ,ale ten vrah nepáchá na obětech žádné známky násilý .
Svrhnul mě na lavičku co stála za mnou a začal líbat na krku a v tu chvíly jsem si uvědomila ,že nemám žádný plán..

-V nejlepším je dobré přestat jak se říká *-* a já to uposlechnu xD bohužel budete si muset počkat na další část x-x. Doufám ,že se vám líbila :) -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama