Vampire Knight

22. září 2015 v 0:00 | Yuki |  Anime
Toto anime mi navždy změnilo život, je to tak.Nikdy nebude nic takové jako předtím...nikdy.
Kaname je skvělý a Zero? Zprvu jsem ho neměla moc ráda, ale postupem času jsem si ho i oblíbila.Musím uznat, že toto anime je pro mě hodně citové.Bylo to jedno z mých prvých anime a i z těch nejlepších.Yuuki je přesně taková jaká by měla být. V některých věcech je mi opravdu hodně podobná. Mám Yuuki opravdu ráda.

Anotace:
Když se vysloví slovo upír, tak každého napadne krvelačná bestie, která zabíjí lidi jen, aby ukojila své pudy. Leč tak tomu nemusí nutně být. Akademie Cross je místo, kde jsou k vidění dvě třídy, Denní třída a Noční třída. Denní třída není rozdílná jako ostatní třídy, ale Noční třída se v prvé řadě liší tím, že vyučování mají v noci. Proč mají vyučování v noci se dá vysvětlit jednoduše, je to třída plná upírů. Noční třída vznikla po dohodě mezi ředitelem Akademie Cross a vedoucím Noční třídy Kuran Kanamem. Aby vládl pořádek mezi Denní třídou a Noční tříddou jsou z řad studentů vybráni dva prefekti, kteří mají za úkol chránit studenty Denní třídy před studenty z Noční třídy a zabránit odhalení upírů. Prefekty na Akademii Cross jsou Yuki Cross a Zero Kiryuu. Yuki to neodolatelně přitahuje k vedoucímu Kuranovi a to začíná pomalu ale jistě vadit Zerovi. Jenže to není jediný problém se kterým se bude muset potýkat, pomalu ale jistě se k Akademii Cross blíží nebezpečí se kterým se Zero již v minulosti potkal. Jak si s tím poradí Zero a Yuki? Čeká nás anime plné napětí a romantických okamžiků.
Romantiky je tam opravdu vela *--*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daisy Daisy | Web | 26. září 2015 v 16:16 | Reagovat

Vampire Knight bolo štvrté anime, ktoré som videla. Patrí medzi najobľúbenejšie.......a zároveň najnenávidenejšie. Patrím do klubu Kaname a Zero nie je zrovna moja obľúbená postava. Videla som prvé anime, potom až začalo čítanie mangy. Pri tomto som zistila, že manga je vždy lepšia. No koniec komentovať nejdem, stále som ho nerozdýchala :D

2 beepinka beepinka | Web | 3. října 2015 v 15:39 | Reagovat

Jo,je to zkrátka skvělé anime ♥ Moc jsem si ho užila ^^ Jinak Zero mě naprosto dostal !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama