|NÁZOROVKA| Nadpřirozeno

30. září 2015 v 0:00 | Yuki |  K mé osůbce
Opravdu nemám nic lepšího napráci než psát názorovku *3* .A jako první téma jsem si
vybrala samozřejmně nadpřirozeno jak jinak xD .Napadlo mě to před chvilkou a pokud
by vás napadlo o čem psát názorovku tak napište a příští článek bych o tom napsala (Opravdu
jsem silně zoufala, že nevím a nemám nápady na psaní a dost mě to ničí >-<!) Pokusím se to brát trochu vážněji *jop toho začátku si nevšímejte xD* .
- - -
V nadpřirozeno věřím a vždy jsem věříla,že je něco mezi zemí a nebem. Věřím na spoustu věcí co se týče nadpřirozena -Duchové,Upíři,Andělé(do toho zahrnuji a padlé),Minulé životy..
Klidně si o mě říkejte co je vám libo bránit vám nebudu a ani nechci každý má na tyhle věci
svůj vlastní názor a je jen a jen na vás zda v ně věříte nebo ne.Nikdo vás nutit nemůže.

Upíři - Ano spousta lidí si představí ty krvelačná stvoření sající krev.Neříkám, že nemají pravdu možná i ano.Na netu najdete spousty příběhů některé se zakládají na pravdě a jiné si vymysleli ,když neměli co dělat.Podle mě mohou existovat jen nikdo nedokázal jejich existenci ,jelikož se skrývají.V enigmě píší kolikrát velice zajímavé články na toto téma.Musím přiznat ,že na téma nadpřirozeno se docela dost i zajímám a jak jsem zjistila spoustu otaku blogerů to má stejně.
Když existují lidé tak proč by nemohli existovat i oni? Zamyslete se nad tím ,každá pověra má v sobě část pravdy.

Andělé -Nedávno jsem na toto téma psala charakteristiku do školy takže jsem si obnovovala informace.Osobně si myslím, že to jsou pro lidi neviditelná stvoření ,která se pohybují všude kolem nás.Každý ať chce nebo ne má svého anděla strážného co u něj bdí ve dne v noci. Třeba intuice ->určitě je to jejich práce.Snaží se nás tím varovat, upozornit na nebezpečí nebo na problémy.Četla jsem ,že lze jejich přítomnost vycítit pokud si to budete opravdu přát a věřit.
Znamení? Mluvím třeba o pírkách -je to asi to nejčastější znamení ,začnete jich nacházet více než obvykle-,chmýří,duha-jako malá jsem si kolikrát vždy něco přála ,když jsem ji viděla na obloze-,motivy s anděli -vidíte na každém rohu kdejaký motiv s obrázkem andílka? i to může být znamení-...Jsou tu od toho ,aby nám pomáhali tak se nebojte je požádat o pomoc.

Minulé životy -Máte pocit, že tu osobu znáte, ale ona vás ne?Jdete krajinou a jste si jisti, že je vám to povědomé,ovšem vy víte ,že jste tu prvně ve svém životě? Existují zaříkadla nebo i modlitby ,aby se vám váš minulý život vybavil např. ve snu.Kolikrát právě minulé životy mohou za to, že se dnes bojíme určité věci (v mém připadě pavouci,výšky,porod,pohřbení za živa) ,kdo ví třeba mám z těch věcí strach právě proto, že se v mém minulém životě událo něco důležitého co bylo spojené s nimi. Máte taky někdo někdy ten pocit?

Vědci existenci nadpřirozena popírají ,jelikož vše co není dokázané jakoby nebylo.Jenže takto být nemusí, co když kolem nás prochází lidi spojení s ním ,mystické postavy či dokonce andělé? To ,že to není dokázáno neznamená, že to neexistuje! >-< Spouty zajímavých věcí se třeba dočtete v časopise enigma nebo na internetu např ZDE nebo ZDE
A jaký je VÁŠ názor na toto téma?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama