-Bez lásky nelze žít,bez boleti nelze milovat-

13. září 2015 v 19:16 | Yuki |  Diary
Mám chuť se vyzpovídat a ,jelikož v mé blízkosti se nenachází kněz (nechodím do kostela, ale v poslední době o tom začínám uvažovat) se jdu vyzpovídat sem. V poslední době jsem pořád taková nijaká, věčně zahleděná do neznáma přemýšlejíc o podstatě a smyslu života.
Asi to bude tím počasím ,podzimní deprese *-* vždyť už ani na fb nejsem tak často jako přetím a to je dost divné. Mám chuť jít někam ,někam pryč třeba ,alespoň na týden nebo dva a pročistit si hlavu. Je pravda ,že za tenhle můj stav můžou převážně dvě věci. Oba důvody jsou mužského původu x-x.Začínám se za to nenávidět .Možná to jen moc řeším ,ale je to tak. Jeden důvod je můj otec a ten druhý je ... ON. Nejhorší je ,když víte ,že ho nemůžete mít ,ale stejně ho chcete a toužíte po něm. Jenže tenhle vztah se nikdy neuskuteční ,není to možné,realne. Akorát by to dopadlo zle a to především pro něj. Ničí mě to zevnitř ,vidět ho jít po chodbě naproti mě. V tu chvíly bych se nejraději sesypala na zem a nikdy nevstala. Jeho oči,úsměv. Nejhorší pro mě bylo ,když jsem vešla dovnitř a on tam seděl na židly a brnkal na kytaru a vedle naše třídní učitelka.Jeho pohled mě spaluje ,pomalu ,ale jistě. A zítra to začne na novo. Říkala jsem si ,že na něj přes prázdniny zapomenu ,ale ono to nejde.Teda "šlo to" ,ale jakmile jsem vešla do oné budovy a viděla ho zase to začalo na novo. Jako ,když běhám do kolečka a nemohu se z něj vykroutit ,ikdyž tolik chci.Kdo ví zda tento článek vůbec vyjde,možná ho smažu.Snad mě nepřejde odvaha ho vydat. Přeci jen je v něm dost mých emocí ,ale co už. Je fakt ,že nemám lidi opačného pohlavý ráda (jak ,které najde se pár ,který jsou v pohodě a dá se s nima pokecat ,ale je jich opravdu málo) je to ironie ,kdyý jsem zároveň feministka a chci ,aby si byli rovni ,ale vše je možné ,že? Mě nevadí ,když jdu po ulici a naproti mě jde nějaký kluk/pán/muž.
Mě vadí ,když jdu po ulici a naproti mě jde muž a vedle něj jde malé dítě ,kterému nadává.
Nebo ,když slýchávám o týrání žen mužmi, to bych měla chuť tomu kdo to udělal utrhnout hlavu.Je to kruté co muži dělají ženám.Vím najdou se i případy ,kdy je to naopak a ty mi také vadí. Nerovnoprávnost mezi pohlavými je příšerná ,měli bysme si být přeci jen všichni rovni.
Nezáleží zda jsi velký,malý nebo američan či asiat stále je to lidská bytost. A má svá práva, práva pro život.


Ta písnička je velice uklidňující :) ,v poslední době jsem si The Paranoid hodně
oblíbila a mohu vám je vřele a bez výčitek doporučit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama