Září 2015

|NÁZOROVKA| Nadpřirozeno

30. září 2015 v 0:00 | Yuki |  K mé osůbce
Opravdu nemám nic lepšího napráci než psát názorovku *3* .A jako první téma jsem si
vybrala samozřejmně nadpřirozeno jak jinak xD .Napadlo mě to před chvilkou a pokud
by vás napadlo o čem psát názorovku tak napište a příští článek bych o tom napsala (Opravdu
jsem silně zoufala, že nevím a nemám nápady na psaní a dost mě to ničí >-<!) Pokusím se to brát trochu vážněji *jop toho začátku si nevšímejte xD* .
- - -
V nadpřirozeno věřím a vždy jsem věříla,že je něco mezi zemí a nebem. Věřím na spoustu věcí co se týče nadpřirozena -Duchové,Upíři,Andělé(do toho zahrnuji a padlé),Minulé životy..
Klidně si o mě říkejte co je vám libo bránit vám nebudu a ani nechci každý má na tyhle věci
svůj vlastní názor a je jen a jen na vás zda v ně věříte nebo ne.Nikdo vás nutit nemůže.

Upíři - Ano spousta lidí si představí ty krvelačná stvoření sající krev.Neříkám, že nemají pravdu možná i ano.Na netu najdete spousty příběhů některé se zakládají na pravdě a jiné si vymysleli ,když neměli co dělat.Podle mě mohou existovat jen nikdo nedokázal jejich existenci ,jelikož se skrývají.V enigmě píší kolikrát velice zajímavé články na toto téma.Musím přiznat ,že na téma nadpřirozeno se docela dost i zajímám a jak jsem zjistila spoustu otaku blogerů to má stejně.
Když existují lidé tak proč by nemohli existovat i oni? Zamyslete se nad tím ,každá pověra má v sobě část pravdy.

Andělé -Nedávno jsem na toto téma psala charakteristiku do školy takže jsem si obnovovala informace.Osobně si myslím, že to jsou pro lidi neviditelná stvoření ,která se pohybují všude kolem nás.Každý ať chce nebo ne má svého anděla strážného co u něj bdí ve dne v noci. Třeba intuice ->určitě je to jejich práce.Snaží se nás tím varovat, upozornit na nebezpečí nebo na problémy.Četla jsem ,že lze jejich přítomnost vycítit pokud si to budete opravdu přát a věřit.
Znamení? Mluvím třeba o pírkách -je to asi to nejčastější znamení ,začnete jich nacházet více než obvykle-,chmýří,duha-jako malá jsem si kolikrát vždy něco přála ,když jsem ji viděla na obloze-,motivy s anděli -vidíte na každém rohu kdejaký motiv s obrázkem andílka? i to může být znamení-...Jsou tu od toho ,aby nám pomáhali tak se nebojte je požádat o pomoc.

Minulé životy -Máte pocit, že tu osobu znáte, ale ona vás ne?Jdete krajinou a jste si jisti, že je vám to povědomé,ovšem vy víte ,že jste tu prvně ve svém životě? Existují zaříkadla nebo i modlitby ,aby se vám váš minulý život vybavil např. ve snu.Kolikrát právě minulé životy mohou za to, že se dnes bojíme určité věci (v mém připadě pavouci,výšky,porod,pohřbení za živa) ,kdo ví třeba mám z těch věcí strach právě proto, že se v mém minulém životě událo něco důležitého co bylo spojené s nimi. Máte taky někdo někdy ten pocit?

Vědci existenci nadpřirozena popírají ,jelikož vše co není dokázané jakoby nebylo.Jenže takto být nemusí, co když kolem nás prochází lidi spojení s ním ,mystické postavy či dokonce andělé? To ,že to není dokázáno neznamená, že to neexistuje! >-< Spouty zajímavých věcí se třeba dočtete v časopise enigma nebo na internetu např ZDE nebo ZDE
A jaký je VÁŠ názor na toto téma?

Zpovědnice I.

28. září 2015 v 17:49 | Yuki |  Keci,keci,keci ^^
Včera byl krvavý měsíc tak mě zajímá zda se někdo díval? Já ano až na to, že pak bylo
zataženo takže toho bylo vidět opravdu hodně x-x Dala jsem si budíka na 3hodinu raní a do
6byla vzhůru pak šla zase spát *3* milovaná postýlka ,ikdyž by mohla být větší -.- .
Ráno jsem se probrala vyčerpaná div jsem nespadla z postele xD Jsem holt šikovná no .
Jsem ráda za prodloužený výkend jen to trochu moc rychle uteklo a zítra zse škola.Je to smutné ,že vše tak běží. V sobotu jsem byla na srazu otaku v Praze -byl tam někdo ?
Mám rozepsané 3povídky -Bez názvu(hodně fantasy),Ztracená duše,Bez názvu( Upíři *3*) .
Napadá mě další ,ale to by bylo už moc ,a ještě Brah na náměstí což je tak trochu velká
blbost z mé hlavy.Hehe co nadělám.Hodně jsem se teď v poslední době usměrnila tak snad to bude lepší.Články se pokusím přednastvovat (Přes týden opravdu nestíhám psát) . Určitě se můžete těšit na Ztracenou duši v blízké době. Rozkoukala jsem Karin -> je online na youtube jen je to anglicky (anime o upírech).Je mi zima nejspíš se půjdu ohřát.


Vrah na náměstí 1/2

23. září 2015 v 0:00 | Yuki |  Keci,keci,keci ^^
*Sedí na pohovce a přemýšlí jak začít *--*
Jelikož nemám co dělat (Prosím?! Ty, že nemáš co dělat? >-< právě by ses měla učit ten text do dějepisu a slovíčka na angličtinu *-*) tak jsem se rozhodla napsat po dlouhé době nějakou storku
,téma mě napadlo znenadání takže to bude zajímavé..tedy doufám xD

Líbal ji na krku tak vášnivě jak jen to šlo.Ona vzdychala, tak strašně moc vzdychala, ale on na to byl už zvyklí.Je to tak pokaždé, když tohle dělá.Pak najednou z kalhot vyndal onu věc, byla ostrá a postříbřená.Projela její hrudí jako nůž máslem.Ani nestačila vykřiknout.U jejích očí se objevily slzy.Stékaly jí po tváři a z úst ji ukápla krev.Konec byl to její konec.Z posledních sil se nadechla a strnula.Zemřela, tohle je už dvanáctá dívka ještě jedna a bude dokonáno.

Vampire Knight

22. září 2015 v 0:00 | Yuki |  Anime
Toto anime mi navždy změnilo život, je to tak.Nikdy nebude nic takové jako předtím...nikdy.
Kaname je skvělý a Zero? Zprvu jsem ho neměla moc ráda, ale postupem času jsem si ho i oblíbila.Musím uznat, že toto anime je pro mě hodně citové.Bylo to jedno z mých prvých anime a i z těch nejlepších.Yuuki je přesně taková jaká by měla být. V některých věcech je mi opravdu hodně podobná. Mám Yuuki opravdu ráda.

Anotace:
Když se vysloví slovo upír, tak každého napadne krvelačná bestie, která zabíjí lidi jen, aby ukojila své pudy. Leč tak tomu nemusí nutně být. Akademie Cross je místo, kde jsou k vidění dvě třídy, Denní třída a Noční třída. Denní třída není rozdílná jako ostatní třídy, ale Noční třída se v prvé řadě liší tím, že vyučování mají v noci. Proč mají vyučování v noci se dá vysvětlit jednoduše, je to třída plná upírů. Noční třída vznikla po dohodě mezi ředitelem Akademie Cross a vedoucím Noční třídy Kuran Kanamem. Aby vládl pořádek mezi Denní třídou a Noční tříddou jsou z řad studentů vybráni dva prefekti, kteří mají za úkol chránit studenty Denní třídy před studenty z Noční třídy a zabránit odhalení upírů. Prefekty na Akademii Cross jsou Yuki Cross a Zero Kiryuu. Yuki to neodolatelně přitahuje k vedoucímu Kuranovi a to začíná pomalu ale jistě vadit Zerovi. Jenže to není jediný problém se kterým se bude muset potýkat, pomalu ale jistě se k Akademii Cross blíží nebezpečí se kterým se Zero již v minulosti potkal. Jak si s tím poradí Zero a Yuki? Čeká nás anime plné napětí a romantických okamžiků.
Romantiky je tam opravdu vela *--*

Něco více o Yuki-Chan

19. září 2015 v 15:24 | Yuki
Už zase to dělám, už zase se chystám psát takovýto článek. No dobře, ale je to naposledy.
Začala bych tedy od začátku a pokusím se říct i nějaké věci ,které jste doposud asi ani nevěděli.
Pokud vás tedy zajímá něco o pošetilé a bázlivé Yuki-Chan čtěte dál *-*
PS: Za prasknutí obrazovky opravdu neručím (viz foto)
Článek upraven-28/10/2015

Budou změny?

19. září 2015 v 11:46 | Yuki |  Keci,keci,keci ^^
Adís děkuji mockrát ,že jsi mě donutila přečíst si Selekci.Nikdy nebudu litovat ,že jsem se do ní pustila a už se těším na čtení dalších dílů. Strašně moc děkuju, jsem ti opravdu vděčná .
A pokud někdo ještě tu knihu nečetl tak si jí přečtěte ,určitě nebudete litovat tak jako já nikdy litovat nebudu.

Co se za tento týden dělo? Nic zvláštního, psali jsme nějaké ty testy z opakování a já dostala z testu z geometrie 4. Uff matematika není má parketa a zjevně ani nikdy nebude, bohužel. Také v pátek jsme psali z aritmetiky a z ruštiny. Jinak nic zvláštního se nestalo ,asi.

Nějaké nápady či návrhy? Mám jeden velký nápad. Po přečtení selekce mě napad (Adís ví ,ale ještě jsem ho krapet pozměnila). Nebude to stejné jako selekce ,ale téma bude podobné.Děj jiný, i postavy jiné budou. Doufám ,že se vám bude líbit ,dám si na tom velice záležet.
A plánuji i pár změn na blogu -úprava rubrik,rozcestníků a i menu.

|Citáty|William Shakespeare

15. září 2015 v 0:00 | Yuki |  Others
William Shakeapear toho zná snad každý a sním i jedno z jeho nejznámějších děl-Romeo a Julie.
Našla jsem nádherné citáty od něj a tak jsem se rozhodla je sem dát .

*Choroba je nakažlivá-kéž by byla i láska*

*Teorie lásky je božská ,její praxe však ďábelská*

*Je láska krásná? Ne, je zlá,krutá a bodá jako trn!*

*Smutným hodiny se dlouhé zdají*

*Rozum je sice lékař lásky,ale za rádce ho láska neuznává*

*Vidět a cítit znamená existovat,myslet znamená žit*

*Moudrý je ten ,kdo mluví pravdu*

*Dobré víno je dobrý přítel,když s ním dovedeme zacházet*

Musím uznat ty citáty jsou překráné ,většina děl od Williama Shakespeara je nádherných :)

-Bez lásky nelze žít,bez boleti nelze milovat-

13. září 2015 v 19:16 | Yuki |  Diary
Mám chuť se vyzpovídat a ,jelikož v mé blízkosti se nenachází kněz (nechodím do kostela, ale v poslední době o tom začínám uvažovat) se jdu vyzpovídat sem. V poslední době jsem pořád taková nijaká, věčně zahleděná do neznáma přemýšlejíc o podstatě a smyslu života.
Asi to bude tím počasím ,podzimní deprese *-* vždyť už ani na fb nejsem tak často jako přetím a to je dost divné. Mám chuť jít někam ,někam pryč třeba ,alespoň na týden nebo dva a pročistit si hlavu. Je pravda ,že za tenhle můj stav můžou převážně dvě věci. Oba důvody jsou mužského původu x-x.Začínám se za to nenávidět .Možná to jen moc řeším ,ale je to tak. Jeden důvod je můj otec a ten druhý je ... ON. Nejhorší je ,když víte ,že ho nemůžete mít ,ale stejně ho chcete a toužíte po něm. Jenže tenhle vztah se nikdy neuskuteční ,není to možné,realne. Akorát by to dopadlo zle a to především pro něj. Ničí mě to zevnitř ,vidět ho jít po chodbě naproti mě. V tu chvíly bych se nejraději sesypala na zem a nikdy nevstala. Jeho oči,úsměv. Nejhorší pro mě bylo ,když jsem vešla dovnitř a on tam seděl na židly a brnkal na kytaru a vedle naše třídní učitelka.Jeho pohled mě spaluje ,pomalu ,ale jistě. A zítra to začne na novo. Říkala jsem si ,že na něj přes prázdniny zapomenu ,ale ono to nejde.Teda "šlo to" ,ale jakmile jsem vešla do oné budovy a viděla ho zase to začalo na novo. Jako ,když běhám do kolečka a nemohu se z něj vykroutit ,ikdyž tolik chci.Kdo ví zda tento článek vůbec vyjde,možná ho smažu.Snad mě nepřejde odvaha ho vydat. Přeci jen je v něm dost mých emocí ,ale co už. Je fakt ,že nemám lidi opačného pohlavý ráda (jak ,které najde se pár ,který jsou v pohodě a dá se s nima pokecat ,ale je jich opravdu málo) je to ironie ,kdyý jsem zároveň feministka a chci ,aby si byli rovni ,ale vše je možné ,že? Mě nevadí ,když jdu po ulici a naproti mě jde nějaký kluk/pán/muž.
Mě vadí ,když jdu po ulici a naproti mě jde muž a vedle něj jde malé dítě ,kterému nadává.
Nebo ,když slýchávám o týrání žen mužmi, to bych měla chuť tomu kdo to udělal utrhnout hlavu.Je to kruté co muži dělají ženám.Vím najdou se i případy ,kdy je to naopak a ty mi také vadí. Nerovnoprávnost mezi pohlavými je příšerná ,měli bysme si být přeci jen všichni rovni.
Nezáleží zda jsi velký,malý nebo američan či asiat stále je to lidská bytost. A má svá práva, práva pro život.

Fobie

11. září 2015 v 14:21 | Yuki
Určitě někdo z vás trpí nějakou fobií nebo jí třeba trpěl.Já osobně trpím arachnofobii-Strach z pavouků,Akrofobii-Strach z výšek,Tokofobií-Strach z porodu a Tafofobií -Strach z pohřbení za živa.Až na ty poslední dvě jsou to takové ty klasické fobie a strachy co má většina lidí.Trpíte nějakou fobii?Pokud ano dokážete si jistě velice dobře představit jak těžké to musí být pro člověka trpící akrofobií jít někam do výšek ,jelikož nemá na výběr.Znám pár lidí co tvrdí (např.ředitel lidušky) ,že strach z výšek překonáš tím ,že vylezeš po schodech nahoru do vysoké budovy a podíváš se dolů.Jenže to není pravda tím se tomu člověku akorát přitíží.Když jsem byla v 5.třídě na 1.stupni základky tak jeden den byl na zdi napravo kus odemne pavouk..velkej a já automatiky ztuhla a sedla si na druhou stranu třídy jen proto ,že je tam to malé (pro mě samozřejmě velké) stvoření.A učitel to domáknul tím ,že jsme si tu hodinu povídalo o těch hnusných stvořeních.Na interaktivní tabuly nám ukazoval dost velké obrázky.Jen u té vzpomínky je mi na nic *-* .A co vy trpíte některou z fobií?
Nejtypičtější jsou snad tyto -> Strach z výšek,Strach z pavouků,Strach z velkých/malých prostorů. A teď přejdeme k těm co nejsou tak typycké tady jsem nějaké našla na netu.
Akustikofobie-Strach z hluku
Brontofobie-Strach z hromu
Demonofobie-Strach z démonů
Entomofobie-Strach z brouků
Heliofobie-Strach ze slunečního světla
Autofobie-Strach z vlastní osoby
Hypnofobie-Strach ze spánku
Mysofobie-Strach ze špíny
Tokofobie-Strach z porodu
Sociofobie-Strach z lidí
To jsou asi ty nejzajmavější a nejmíň typické ,kreté jsem našla.Vím ,že jich je o mnoho víc ,ale to bych tu byla do zítra toto je jen pár příkladů těch co mě překvapily nebo "zaujaly".
Spousta lidí má strach z něčeho ,ale není to tak zlé jako fobie je v tom rozdíl.Fobie je panická hrůza narozdíl od toho strach je něco podobného ,ale není to tak hrozné pro tvou psychiku.
Já se raději vyhýbám věcím co mě děsí nebo nějak na mě zle nebo bolestivě působí ,ale nejde to tak dělat navždy.Někdy je potřeba se pokusit to překonat ,ikdyž to nejde hned.


Náhoda?

8. září 2015 v 0:00 | Yuki |  Diary
Konec tohoto anime mě strašně sebral..

Drahý deníčku.. začnu jinak.Dnes po škole jsem šly s holkama k Tereze se podívat na horor. Byl jeden z těch nejhorších co jsem ,kdy viděla.Natočil ho stejný režisér jako natáčel Paranormal Activity *-*.A v sobotu pujdu do kina na 2.díl tak jsem zvědavá,přeci jen kyno je větší obraz než doma a je tam i tma. Ale to odbočuji od tématu. Když jsme odcházeli zjistily jsme ,že Terka nechala klíče zvenčí v zámku a takže bylo otevřeno..mohl se tam kdokoli dostat (patrový panelák).A navíc já a kamarádka jsme měli celou dobu pocit ,že nás něco nebo spíš někdo pozoruje a nebylo to kvůly hororu T.T .Sakra má paranoa se zvyšuje..musím si dát bacha *--* .

To by bylo asi tak vše x-x co jsem chtěla zdělit. Ještě jsi chtěla říct jednu věc pamatuješ?! Heh jasně ,že ne ,jelikož je to až moc osobní co?Jen se přiznej Yuki-Chan!! >-< .
Já pro dnešek už půjdu ,musím doladit pár věcí takže Ohayo minna! A dobrou noc *-*