Deník-zubař

4. srpna 2015 v 10:50 | Yuki |  Diary
Dnešní článek bych ráda věnovala deníku ze včerejšího dne.

Já chápu ,že dospělí pracujou ,ale podle mě je hřích budit lidi v osm ,jelikož na devátou jsou objednáni k zubaři! Většina lidí i studentů v tu dobu o prázdninách spí.Teda spíš lidí mého typu xD. Já bych nemohla vstávat v 6ráno a hnát se do práce,ikdyž mě to taky někdy bude čekat.
(Třeba dneska, teď snídám ,probrala jsem se v 8:30 a vstala v 10:05 -četla jsem si).
Po tom co jsem se tak pracně postavila na nohy ,mě čekala další zkouška-najít si něco na sebe!
Ne skříň mám narvanou k prasknutí(přeháním) a nemám co na sebe (tady nelžu xD)
V autobuse jsem jela sama a pak pěšky šla do ordinace mého nového doktora -moje zubařka šla do důchodu.Můj zubař je ukrajinec a mluví jak slovák -pár vět slovensky povím ,ale toď vše.
Musel mi vyvrtat plombu jelikož na můj zub byla velká a dát mi tam jinou a zabudovat nějakej čip.Později jsem dostala (když jsem čekala v bufetu na mamku ,která šla taky ne nějaké vyšetření na plicní) hysterák ,že mě bude sledovat. A teď jedna divnost.Začala jsem se tam smát ,vím u zubaře se má spíš brečet ,ale já se smála xD. Odložil si na mě krabičku s tou bílou věcí ze které dělala plombu a mě se to zdálo strašně komický ,že jsem jeho stojánek. Jo sem divná ,ale tak to vím a jsem s tím smířená ,že nikdy nebudu jako ostatní ,ale ani nechci být jako ostatní. Pak jsem šla po náměstí a podívala se na knihovnu a napadlo mě ,že když jdu okolo tak bych se tam mohla stavit s tím ,že se půjčím nejvíc 2knihy. Vrátila jsem se s 5 xD všechny na jedno brdo ,ale dostala jsem od knihovnice dárek!Náramek s modrýma kytkama. Takže půjčila jsem si knihu a Čachtické pani-Elizabeth Bathoriová se myslím jmenuje ,nebo tak nějak. Mě se strašně líbí jméno Elizabeth *-* ..možná se tak někdy přejmenuju. Pak jsem si půjčila Upíři,démoni a spol-je to o existenci upírů atd. ,Upíří žezlo -zase upíři,Magie- něco jako encyklopedie ? Je to o magii a pak jsem si půjčila ještě rukověť lovce upírů ,je to bichle ,není moc tlustá ,ale velká..Tenhle článek jsem chtěla dělat dříve ,ale doma jsem si četla,dodělávala triko pikachua a psala knihu. Taky jsem s estavila v papírnictví kde jsem nechala 250kč. Desky na herbář do školy,propiska(je ve stylu kancelářského pera a je pěkná,grafické tužky,sešity,obal na žk a fixy na textil.Večer jsem se dívala na seriál Tři mušketýři -dávají ho každé pondělí od 22:15 ,dva díly po sobě a já ho uplně žeru.Nějaké sceny byli prý natáčeny i v ČR.Říkal to děda a ten dějepis miluje takže to nejspíš bude pravda.To je asi tak vše co se včera událo

Pro tento článek to bude vše -YuKi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama