Srpen 2015

Diary

30. srpna 2015 v 19:29 | Yuki |  Diary
Před chvilkou odjely sestřenky *-* je tu moc ticho...ale jo bylo to fajn až na ten dnešek.
Strávily jsme na plavečáku venku asi 6 hodin (Od 12 do 18h) ,přibližně 2x jsem vlezla do obyčejného bazénu a 1x do výhřivky •-• ,pak jsem od 15hodin klepala kosu na ručníku v chládku pod stromem.Byla mi neskutečná zima a pak naopak maxi vedro.Pálily mě oči z chlóru a bylo mi noo jako dalo se to vydržet ,ale neměla jsem se extra..Byla jsem nadšená ,když jsme od tamtud vypadly..jo a za tu dobu jsem vyplejtvala kilo opalovacího krému xD ,ne nechci se opálit! . Vždy ,když jsem prudce vstala tak se mi zatočila hlava,teď už je to lepší ,ale taky je tu trochu teplo. Popravdě se těším až zalezu do postele a půjdu spát, jelikož jsem fakt unavená.
Tak co ,kdo už má věci a pomůcky do školy? A ,kdo to nechal na poslední chvíly? :O


Takové nějaké info

28. srpna 2015 v 15:00 | Yuki |  Keci,keci,keci ^^
Jen chci zavést pár informací co se trošičku změní s příchodem školy.
Vím ,že škola je až v úterý (bože to se tak blíží) ,ale i tak je zapotřebí to napsat ,abyste se tak nedivily potom *-*. Tákžéé tady máte pár informací ,heh xD .

AKTIVITA - Ano,ano bohužel se sníží má už tak menší aktivita.Počítám ,že budu ráda ,když napíšu 2články za týden + komentovat články co mě zaujmou na blogách.

SPŘÁTELENÉ BLOGY - Já nemám ve zvyku komentovat všechny články co ,kdo přidá ,ale jenom ty ,který mě zaujmou. Počítám s tím ,že vždycky bych komentovala jestli mě zaujme tak komentuju jen o výkendu a v pátek přes týden se hodlám více učit (Více? Heh to je taká ironie xD já a více se učit? Jasněě *-*)

ŠKOLA A NĚJAKÉ TY AKTIVITY - Škola vám jak jistě víte zabere 80% volného času a mě k tomu přibude Lidová škola umění (Kroužek výtvarka) ,pak 2x doučování z matiky a angličtina + joga na ,kterou chci začít chodit takže toho bude trochu více než minulý rok to jsem měla jenom zdravotníka.

Takže užijte si zbytek prázdnin a přeji vám do nového školního roku hodně štěstí a úspěchů :) .
Vaše YuKi

|RECENZE| Temná duše

26. srpna 2015 v 12:05 | Yuki
Úvodka je od Adís ,děkuju :)

Yuki opět nezklamala a hlásí se s novou povídkou- Temná duše. Doufá ,že se vám bude líbit ,protože tam nejsou upíři (Úspěch ,já mám upíry všude xD). Je totiž o andělech :) .

ŽÁNR|Fantasy|Romantika|Akce|Andělé|

ANTONACE|Eliza bude mít nehodu a ztratí paměť díky ,které se seznámí s Danielem a Izou.Zprvu netuší ,kdo jsou ,ale postupem času na to přijde.Netuší kdo je a ani jaká byla před nehodou. Mnoha lidem ublížila a i je ztratila.Pak se na scéně objeví Gabriel a on po ní chce něco co mu patří ,jenže ona netuší o jakou věc se jedná. Její zachranitel Daniel po ní touží jenže jí to přitahuje k Gabrielovi..s každým si toho hodně prožila a neví pro koho se rozhodnout..neví po kom její srdce touží!

Snad jste u čtení antonace neusli a alespoň trochu vás to zaujalo xD


Jsem zpět

25. srpna 2015 v 9:30 | Yuki |  Keci,keci,keci ^^
Takže ahojte jsem zpět :D ano vrátila jsem se z mého pobytu od babičky. Přijela jsem už včera ,ale nechtělo se mi večer psát článek takže to píšu dneska -Ano líná Yuki!!- Bylo tam dobře až
na to ,že tam přibližně 3dny pršelo *-* .Takže začnu se zpovědnicí xD ..
1-Včera jsme šly se sestřenkou a "napadl" nás pes xD ,prý si chtěl hrát..
Napsala jsem novou povídku s názvem Temná duše takže se můžete těšit :) a napíšu vám sem i recenzy na ní.Jinak jsem z žádnou z povídek nehnula |krom své knihy xD| .A v té nové povídce nejsou upíři takže konečně něco bez upírů! Jelikož jak jistě víte upíry píšu upa všude *-*heh..
Jdeme na fotografie! Není jich nějak moc ,ale pár se najde
2- Šly jsme se projít cestou ,kterou jsme nikdy nešly a po cestě byli posedy a cestou na zpět něco žuchlo do vody a z koruny viletěl ptáček..myslely jsme ,že je to divoké prase ,taky by to odpovídalo podle kopítek a krmelce xD a proto jsme raději zrychlily tempo..Kdyby bylo nejhůř vylezeme na strouchnivělý posed.Pořád lepší volat o pomoc a žít než zdrhat před prasetem.. xD
3- Šly jsme se projít a našly jsme kasárny z dřívějších dob. Byly dost staré a zbořené .

Ode dneška články budou zase jako dříve :)
Těšte se

Zvuk co zabíjí?

19. srpna 2015 v 0:00 | Yuki
-Přednastaveno-

Lovci záhad se zdaleka neomezují jen na létající talíře a lochnesku - jedním z méně známých strašidel moderní doby je tzv. hum. Jde o zvuky neznámého původu, které mohou labilnější jedince dohnat až k šílenství a sebevraždě. Názory na příčiny se různí: od tajného vládního výzkumu a pokusů na lidech až po mimozemšťany nebo anděly z Apokalypsy.

"Zní to jako takové to trvalé bzučení, co slyšíte, když jdete pod vedením vysokého napětí," popsal fenomén hum pro BBC instalatér Kevin Fall z britské vesnice Woodland (Durham). Další obyvatelé obce zvuk popsali jako rachot naftového motoru. Ozýval se jen v noci a slyšeli jej pouze někteří - většinou lidé ve věku mezi 50 a 60 lety. Obec pozvala i odborníka na akustiku, tomu se ale příčinu nepodařilo zjistit.

Woodland zdaleka není jediné místo, kde se fenomén projevuje - trpí jím tisíce lidí na mnoha místech. "Totálně to z vás vysaje energii, ničí vás stress, nemůžete spát," popsala pro britský tisk jedna z obětí jevu už roku 1992. "Bral jsem obrovské dávky prášků pro spaní a přesto jsem trávil noci s hlavou v dlaních a jen plakal a plakal..."
"Mozek vibruje mezi ušima...".

Fenomén se neomezuje jen na Woodland nebo Británii - tajemné zvuky byly zaznamenány také v USA, v Indonézii, v Austrálii, Rusku a na řadě dalších míst. Někde se objevuje opakovaně, a pak obvykle dostane místní název: v Bristolu mají Bristol Hum, v australském městě Bondi zase slyší Bondi Hum a podobně.


O schopnostech dalšího "mistra" v oboru jasnovidnost se dnes můžete přesvědčit v následujícím videu:

Tento článek není z mé hlavy jen mě zaujal..zdroj je ZDE


100 Článků?

15. srpna 2015 v 0:00 | Yuki |  Information
-Přednastaveno-

Milý drazí ,
není to nijaká sláva ,ale počítá se to! Tento článek je stý je to doba co jsem napsala 1.článek
- ♦ - ♦ - ♦ -
-Eh Yuki?-
-Ano mé druhé já?-
-Od prvního článku uběhlo teprve 8měsíců-
-Já vím není to nijaká převratná doba ,ale i tak!Je to už něco-
- ♦ - ♦ - ♦ -
1.článek byl vydán 11.1.2015 a myslím ,že to byl uvítací článek |Tak je to u většiny 1.článků|
Před tímto blogem jsem měla pár jiných ,ale žádný mi nevydržel až tak dlouho jako tento.
A blog si za tu dobu prošel mnoha změnami -Vampire Diaries,Pretty Little Liars,My life a nakonec jsem přeci jen u Anime i u mého života skončila.Je to velice dobré téma na blog ,osobně bych asi nemohla dělat Fashion blog atp. mě by to nešlo.Předem vím ,že by ten blog zašel dřív než by vůbec začal takže by to nemělo cenu ani zkoušet.


Mírním pití!

14. srpna 2015 v 14:36 | Yuki |  Information
Já se chci omluvit...nestíhám přednastavit články... není to tím ,že bych se nudila a byla líná
to vůbec ne!Jsem se dokopala napsat tento článek takže..
Včera v podveřer jsem chtěla psát články,ale bylo mi strašně blbě,hrozně převodněná.
Za 2hodiny jsem vypila cca 4litry |Možná víc ,možná míň|a bylo mi zle.Když jsem se podívala do
zrcadla byla jsem o hodně bledší než obvykle,myslela jsem,že dříve nebo později hodím šavli a tak jsem si lehla na postel a jenom ležela |Pokud se nepočítá odepidování na meseengeru ,u toho pohybujete jenom prsty na rukách. Kolikrát mě brněla ruka,hlava mě bolela a pak jsem se i klepala.Pořád mi není nejlíp,ale není to zas tak hrozné a proto se vám pokusím pár|Opravdu nevím kolik jich bude| článků přednastavit. Dneska jsem si dala předcevzetí ,že budu míň pít ,od rána jsem vypyla větší hrneček zeleného čaje a jednu malou skleničku vody .
|Název článku neznamená ,že přestávám pít alkohol -ten mi navíc ani nechutná xD ,ale ,že méně piju vodu..|

Děkuju za přečtení -Vaše Yuki-Chan

Prosba

13. srpna 2015 v 17:40 | Yuki |  Ostatní
Eh jak počítám tak se budu u babičky zjevně nudit *-* táážke mám na vás takovou menší
prozbu :) Napadlo mě ,že byste mi napsali do komentářů pár slov a já bych musela na ně
vymyslet krátký příběh :)

Takže piště lidičky xD

14-22.8

12. srpna 2015 v 10:28 | Yuki |  Information
Jen jsem sem chtěla dát takovou menší informaci *-*
Bohužel tu od 14.8 do 22.8 nebudu jelikož jedu k ...babičce ,zase,ale tentokrát tam budu se
sestřenkama .Popravdě jsem zvědavá jak to dopadne xD no jo no co nadělám. Do té doby
budu vydávat články normálně a pokusím se i nějaké přednastavit sllibuju :)

Přes noc hvězdou 3/3

10. srpna 2015 v 13:11 | Yuki |  Povídky na přání
Tentokrát již poslední část jednorázovky- Přes noc hvězdou,užijte si ji
"Ne"šeptla jsem a bránila se,ale on měl oproti mě sílu.No jo no bývalej boxer co čekat..
Najednou se rozrazili dveře a do místnosti vtrhl Gosh.Jakmile ho Shu spatřil pustil mě a já se
svezla k zemi.Nadechla jsem se ,Gosh se vrhl na Shua a jednu mu vrazil.
"Nikdy jste moc nerozumněl ženám ,že?Když poví ne tak to neznamená ano"řekl a další mu vrazil.Shu byl překvapen ,ale stále byl silnější..zvedl se a odrazil ho pryč od sebe.
Podíval se na mě a pak na Goshe ,nevěděla jsem co má v plánu.Všechno mě bolelo ,celé tělo.
Věděla jsem ,že tohle Gosh ztěží přežije,ale co mám dělat?
Proboha,takhle to nemělo skončit ,ne..

Zvedla jsem se a šla k nim.Byla jsem tak najivní ,že jsem se snažila prosit ať toho nechají ,nenechali. Ochranka! blesklo mi hlavou ,měla by tu být.Pospíchala jsem celá udýchaná ke dveřím a pak jsem již běžela.Nemohla jsem jinak,utíkala jsem jak splašená dolů do přízemí ,kde by měli být.Seběhla jsem schody,narážela do lidí a oni na mě pokřikovali zda jsem se nezbláznila ,ale kašlala jsem na ně.
"Prosím musíte mi pomoct!"křikla jsem na ně ,když jsem k nim doběhla a opřela se udýchaně o zeď.Vypadali zmateně,oba.Jeden byl manšího vzrůstu ,ale za to zdatný a druhý naopak vysoký ,ale hodně hubený.
"Stalo se něco slečno?"zeptal se jeden z nich.
"Shu,tedy ředitel firmy se ve své kanceláři vrhl na Goshiho ,který měl zájem o to stát se novou tváří společnosti.Prosím musíte pomoci"vysvětlila jsem rychle.
Oni se jen podívali jeden na druhého a pak na mě ,běželi za mnou jak rychle to šlo,vřítili se do kanceláře a jeden chytl Shua a druhý Goshiho.Byla tam krev,Shu měl krev u spánku a Goshi roztrhlí ret.Bylo mi příšerně ,tohle všechno se stalo jenom a jenom kvůly mě..
Mohla jsem za to..

| O týden později |
"Tak co jak to dopadlo?"zeptala jsem se celá nesvá.
"Shua zavřeli a tebe jmenovali novou majitelkou firmy"přiběhl ke mě a objal mě ,pevně.
Byla jsem šťastná a v bezpečí,Shu byl vždy tak trochu psychopat ,ale teď bude někde ,kde nemůže nikomu ublížit a to mě uklidňovalo.
"Děkuju"šeptl mi Goshi do ucha.
"Neděkuj"podívala jsem se na něj..dělila nás sotva pěticentimetrová mezera,ani to ne.
Vzal bez zaváhání mou tvář do svývh dlaní a dlouze mě políbil.
Nechtěla jsem se odtáhnou ,už nikdy..

- - - - - -
Doufám ,že se vám povídka líbila :) a hlavně Setsu