Tanec a úkoly na prázdniny

2. července 2015 v 17:56 | Yuki |  Diary
Konnichiwa mina-san
Chci informovat ,že dnes navečer vyjde nová kapitola povídky Game Over :)
Ale teďka k tématu *-*

Je začátek prázdnin a já si dala celkem 4 úkoly -Věnovat se více blogu,ušít si kostým maidky,
zhubnout a naučit se taneček z Love Live school idol project .Vím ,že s mojí neohrabaností to půjde ztuha ,ale vydám ze sebe maximum ,abych to zvlýdla! Docela ráda ,bych se v tomto článku rozepsala jak to jen půjde ohledně těch úkolů takže pokud vás tohle téma nebaví už teď nenutím vás to číst x_x

Věnovat se blogu- ráda bych ,aby články vycházely pravidelně ,alespoň o prázdninách takže
tady máte něco jako rozpis xD snad to dodržím T.T . V úterý a sobotu by vycházela vždy nějaká kapitola povídky :) (dnes napíšu další kapitolu Game Over ,ale to se ještě nepočítá!) .
Ve Čtvrtek by to bylo něco z mého života nebo deníček a v Neděli recenze nebo vykecávací článek. Alespoň budete vědět ,kdy na blog máte jít a kdy ne. Kolem 15 odjíždím k babice s dědou ,kde budu společně se svojí nevlastní sestřenkou Denisou tak články přednastavím ,aby vyšly.

Kostým Maidky - Něco na způsob Maid sama *-* jsou tak kawaii. Musím si koupit černou látku a
na zástěru ,volánky a doplňky bílé barvy použiji prostěradlo ,které nepoužíváme. Budu to šít v ruce což bude více pracné ,ale tak nevadí xD .

Zhubnout- Od včera více cvičím a sportuji tedy snažím se . I zravěji jím *-* ,jelikož bych chtěla mít svojí vysněnou váhu T.T a to 51kg .Aktuálně měřím 168,5 cm a vážím 61kg. Zhubnout 10kg dá zabrat ,ale nějak to zvládnu...doufám .

Tanec z Love Live school idol project - Napadlo mě to při sledování tohoto anime.A tak jsem si
řekla proč to nezkusit? Možná si tím zlepším kondici a nebude to ani tak náročně jako běhání (ikyž... xD ) . Tady je video podle ,kterého se budu učiti -

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama